خدمات ما

پانزده سال تجربه مفید

تمامی نقاط تهران

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان جزو خدمات ساختمانی و عمران می باشد یک نقاش ساختمان علاوه بر تجربه دانش و مهارت در امر ارائه خدمات ساختمانی باید دارای دانش و مهارت هنری و روانشناسی و دکراسیون و طراحی فضاهای داخلی نیز باشد زیرا قبل از هر چیز یک نقاش ساختمان یک هنرمند می باشد.و نیاز به حوصله و دقت و مهارت بالایی می باشد.

نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی ساختمان یکی دیگر از خدمات چنارستان می باشد اگر شما هم نیاز به نقاشی ساختمان و رنگ کار ساختمان و خدمات نقاشی ساختمان دارید می توانید خدمات مورد نظر را از چنارستان دریافت نمایید تیم خدمات نقاشی ساختمان با دارا بودن نقاشان برتر و با تجربه ایران بهترین کیفیت را به شما عرضه می نماید دیگر نگران کیفیت خدمات نباشید ابزارآلات استاندارد کیفیت رنگ های مورد استفاده دانش مهارت وتجربه تیم اجرائی کیفیت خدمات ما را ضمانت می کند . اگر رنگ محیط منزل یامحل کارتان یکنواخت شده است و دیگر لذت کافی را ازمحیط نمی برید و یا دچار روزمرگی شده اید شما نیاز به تغییر رنگ کنزل و یا محل کار یا سازمانتان دارید نقاشی ساختمان شما را در داشتن محیطی پویا و جذاب یاری می نماید.


گچکاری ساختمان

گچکاری نیز یکی از خدمات اساسی چنارستان می باشد. گچکاری تخصص و هنر خودش را می خواهد که بتواند به درستی نما داشته باشد. گچکاری خود به دو مرحله تقسیم بندی می شود. گچ خاک که کاربرد زیرین دارد و بر روی آجر و سیمان کار می شود. مرحله دوم سفیدکاری گچ بر روی گچ خاک برای صاف کردن می باشد.گچ مهری نیز خود ابزاری برای تزئیات می باشد که خود شامل لگویی ، قاب ، قاشقی دور لامپی . . . است و در طرح های مختلف انجام می شود.


مولتی کالر

یک رنگ شیک می باشد. که از ترکیب چند رنگ می باشد. مورد استفاده در نقاشی ساختمان از جمله فضاهای داخل ساختمان مانند دفتر کار - فروشگاهها و مکان های اداری و دولتی و قابل شستشو می باشد.


اپوکسی

اپوکسی یک رنگ خیلی مقاوم در زمینه آب و رطوبت و اسید می باشد. کاربرد آن بیشتر به عنوان کفپوش در محیط های صنعتی و بیمارستان ها برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی و مقاومت بالای آن است.


کنتیکس

کنتیکس خود به سه نوع دسته بندی می شود :

نوع روغنی که حلال آن تینر و بیشتر برای خارج ساختمان یعنی نما به کار می رود به خاطر مقاومت بالای آن

نوع اکرولیک که برای داخل و خارج اعم از راه پله ها و دیوارهای پارکینگ به کار می رود.

نوع پلاستیکی آن که در داخل ساختمان جایی که در مجاور آب نباشد کاربرد دارد.


بازسازی ساختمان

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

نیاز به مشاوره دارید؟  02144278814

مشاوره رایگان